Dieta i odchudzanie - witaminapp

Witamina pp

dieta-odchudzanie.com

Forum

witaminapp (ALA)
Z tego co wiem, to witamina PP działa przeciwzapalnie na skórę. Dermatolog przepisał mi ją w kuracji leczenia posterydowego zapalenia okołustnego. Jednak ma ona poważny skutek uboczny - rozszerza naczynia krwionośne (podobno do tego stopnia, że trzeba je zamykać laserwo). Czy miał ktoś już przepisaną witaminę PP? Czy jest ona w moim przypadku konieczna?? Pozdrawiam
(więcej...)

1
Diosmina, a witamina PP (czy jest sprzeczność?) (muminek)
Witam, Lekarz przepisał mi jakiś lek z diosminą, bo mam strasznie popękane naczynia krwionośne i żylaki w niektórych miejscach. Mam 'dopiero' 30 lat i stwierdził, ze nie jest to całkiem normalne, żeby były w takim opłakanym stanie. Ale... Od jakiegoś czasu biorę witaminę PP. Dermatolog przepisał mi ją jako środek pomocniczy w leczeniu 1 lub 2 fazy trądziku różowatego. Aktualnie biorę dawki 2 x dziennie po 1 tabletce 200 mg (rano i wieczorem). Po miesiącu (a więc za jakiś tydzień będe brał po 1 tabletce 200 mg na dzień. Czy można brać równocześnie diosminę (która obkurcza naczynia krwionośne) razem z witaminą PP (która - z tego co czytałem - ma wręcz przeciwne działanie? Czy tańszy zamiennik Detralexu >>> Diosminex jest skuteczny w podobnym stopniu? Dziękuję za odpowiedź.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
nosił wilk razy kilka ponieśli i...

Lista tematów: